Ik zoek dus eigenlijk een seks-buddy, iemand alleen voor de seks en verder geen verplichtingen. Ik wil gewoon weer eens een lekkere stijve in mij voelen. Een volwassen man die mij in mijn wereldje weer gelukkig en tevreden kan houden!
Een knappe kerel die weet hoe ik de opwinding kan voelen. Iemand die mijn leven kan veranderen als ik bij hem ben. Een goede vriend die flexibel is om alles te doen wanneer hij bij mij is. Een vriendelijke en bescheiden man is waar ik naar op zoek ben.
Iemand die het niet erg vind dat ik van twee walletjes eet. Ik sluit een relatie niet uit, maar dat is niet de hoofdreden dat ik mij hier heb aangemeld. Ik wil eerst en vooral seks ervaringen opdoen met dames en heren. Daarom ga ik mij ook niet focussen op leeftijd. De standaard zoals een beetje humor en hygiëne