Een man die meer tijd voor mij heeft en ook plezier met mij kan hebben! Ik hou van mannen die een geweldig gevoel voor humor hebben, zodat ik we samen heel veel er plezier kunnen gaan beleven!
Lijkt me super cool om samen met de motor weg te gaan. Misschien ooit wel echt ermee op vakantie, dat lijkt me helemaal geweldig. Tentje mee en vrijheid blijheid, tof toch?!
Ik vind het niet erg als je niet single bent, maar ik wil het grootste deel van je aandacht hebben als we samen zijn. Zou nergens op slaan als je denkt dat er ergens iets mis is als je bij me bent, en ik zal er alleen maar geïrriteerd door raken.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Lovely9494, 24 jaar · Goes
Je moet van films houden omdat ik dat ook doe. En je moet trots uitstralen, ook als we ruzie hebben. We kunnen de ups en downs
Anna9307, 24 jaar · Sint-Niklaas
volgt
WIEOWIESiSingle, 25 jaar · Utrecht
volgt
TikkeTerug, 25 jaar · Haarlem
Mijn soulmate ha ha, Spreekt mijn profiel je aan en ben je sportief, sociaal en hou je net als ik van reizen?
Sanne0102, 24 jaar · Enkhuizen
Zakenvrouww, 25 jaar · Groningen
pittig lange kerel, maakt mij niet uit of je normaal of gespierd bent, zolang je maar een beetje kunt neuken vind ik het geweldig.
Miley2014, 25 jaar · Utrecht
ik ben voornamelijk op zoek naar vriendschap maar als het klikt wil ik graag meer hoe en wie je bent heb ik niet echt ene voorkeur