Jij moet wat dat betreft wel praktisch zijn, in de zin dat wij elkaar leren kennen als gewone mensen om daarna lekker te gaan neuken, ik houd daar wel van op het op die manier te doen. Als ik je eenmaal persoonlijk zou kunnen bereiken, zou ik willen dat je altijd bereid bent om contact met mij te hebben wanneer het mij uit zou komen.
De man die ik echt leuk vind is geen jongen meer. Maar echt een man. Ik val niet op mannen die geen toekomst beeld hebben. Ik hoop dan ook een man te vinden die werkt, en ook een toekomst beeld heeft voor zich. En elkaar leren kennen natuurlijk.
Ben jij ook wel ondernemend en zie je een stedentrip wel zitten? Dan kunnen we later nog eens een verre reis maken. Ik wil graag een leuke ondernemende man leren kennen en op die manier samen die dingen doen die we leuk vinden.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Ikkuwil, 25 jaar · Kaatsheuvel
Perfect hoef je niet te zijn, dat ben ik ook niet. Maar ik moet me wel goed bij je voelen. Op mijn gemak, geborgen en beschermd.
Carola93, 24 jaar · Oostwold
Je mag zeker een ondeugende man zijn, want dat trekt me erg aan, je moet me ook aan het lachen kunnen maken omdat we samen plezier
Strandganger, 25 jaar · Oostkapelle
je bent niet bang voor water dat ten eerste. Een waterrat past beter bij me. Je bent single of je vind je relatie niet genoeg.
Toverballetje, 24 jaar · Kortrijk
Een leuk koppie is leuk dat snap ik. Maar als je niet eens normaal kan doen hoef je niet te reageren. Ik kan best lachen op een
LittleMeme, 24 jaar · Nieuw Namen
Leuke, spontane man die ook geniet van het leven en dat eventueel samen met mij wil doen. Hou jij ook van muziek, het bezoeken
Toverbal, 25 jaar · Hellevoetsluis
leuke gezellig en lief. en die graag met een verlegen meid zou chatten
Fens1, 25 jaar · Kraainem
Ideale relatie is om samen te leven met een man in een enkele klokcyclus, om de steun een geliefde te voelen. Ik waardeer in
Dylanaxxxx, 24 jaar · Groningen
Het draait allemaal om de liefde en ik heb dat echt nodig in mijn leven. Ik wil een zielsverwant, een partner, een vriend en