Ik ben op zoek naar een eenvoudige jongen die lief is en graag verrassingen geeft . Ik wil gewoon dat je me veel ervaring geeft waardoor ik me blij kan voelen het liefst in je armen. Een zeer interessante kerel die ervoor zorgt dat ik verliefd op hem word!
Ja wat zoek ik? Een gewone normale man, die ook van het leven geniet en die weet wat hij wil. We hoeven elkaar niet direct te claimen of zoiets, ik wil het eerst gewoon gezellig maken. Dat moet toch wel lukken? ;-) Samen op stap, hapje gaan eten of zoiets, als we maar lol hebben.
Single, en ook open staan voor een relatie, dan weet ik dat we hetzelfde zoeken en dat is dan wel duidelijk. Een relatie kunnen we opbouwen en hoeft niet snel te gebeuren. We hebben tijd genoeg?