Een man die er wel wat moeite voor wil doen om mij te leren kennen en niet gelijk bij de eerste de beste tegenslag afhaakt. Lol maken daar moet je ook van houden. Als je een beetje gek bent dat vind ik helemaal niet erg want dan passen we goed bij elkaar.
Als je sex zoekt ben je nu het verkeerde profiel aan het lezen, zoek je een mail vriendschap voor een goed gesprek en in een later stadium een keer uitgaan of wat eten ergens, stuur me gerust een mailtje.
Het liefst ontspan ik natuurlijk met leuk gezelschap, helaas heb ik die nu niet dus ben ik hier beland op zoek naar een leuke man om samen mee te ontspannen na een lange dag werken!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Stellie93, 24 jaar · Baarle-Nassau
Ik wil geen jongen maar een man, ben jij dat? Een man die weet wat hij met een vrouw moet doen. En mij mischien wel meerder keren
LisaGroningen, 24 jaar · Groningen
volgt
Noralee92, 25 jaar · Velp
Ik ben echt van plan om een man te vinden die aan al mijn eisen voldoet. Zo erg of veel zijn mijn eisen nu ook weer niet, ik ben ook
Coolascanbe, 24 jaar · Strijensas
Ik kom uit Limburg, maar vanwege m'n studie naar Amsterdam op kamers gegaan. Mijn vriend heeft het daarom dus uitgemaakt.
Mariesska, 25 jaar · Kerkrade
Ik hoop een man te vinden die me zal geven wat ik wil. Een metgezel in het leven die me nooit zal verlaten, wat er ook gebeurt.
Looking Ines, 24 jaar · Halen
Ik kijk vijandig naar een man die alles uit het leven met mij neemt en we zullen er allebei plezier aan beleven. Ik ben klaar
Jonkers92, 25 jaar · Arnhem
Ik zou graag met iemand op stap gaan en leuke mensen willen leren kennen. Dit kunnen zowel mannen als vrouwen zijn. Niet dat
SanndyX-93, 24 jaar · Nederokkerzeel
Als je me wilt leren kennen, vraag het gewoon. Ik weet wat ik waard ben. Ik wil gewoon iemand die dat zal zien. Ik ben op zoek naar