De man die ik echt leuk vind is geen jongen meer. Maar echt een man. Ik val niet op mannen die geen toekomst beeld hebben. Ik hoop dan ook een man te vinden die werkt, en ook een toekomst beeld heeft voor zich. En elkaar leren kennen natuurlijk.
Ik zoek een man die me bij staat, een leuke man om een geweldige tijd mee te hebben. Ik hou er van om lekker te kletsen samen, dat is wat ik zoek in een man.
Je moet alleenstaand zijn omdat ik nooit in vals spelen geloofde. Ik ben hier om mezelf te vinden en om geen speelgoed voor iemand te zijn. Dus je moet weten hoe je me als vrouw moet respecteren.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Dekzwabbertje, 24 jaar · Bunschoten-Spakenburg
Vrijgevochten man
Roselieta, 25 jaar · Hilversum
Je bent op zoek naar iemand in je wereldje en vind het niet erg dat we het voor het eerst even rustig aan moeten doen en alles discreet..
TikkeTerug, 25 jaar · Haarlem
Mijn soulmate ha ha, Spreekt mijn profiel je aan en ben je sportief, sociaal en hou je net als ik van reizen?
Blossom25, 25 jaar · Broek
Ik word blij van lange mannen met mooi haar. Het liefst ben je wat ouder dan dat ik ben en neem je de nodige levenservaring mee.
Marrrr , 25 jaar · Bathmen
Heb ik je nieuwsgierigheid gewekt, dat was ook de bedoeling want ik wil je graag mijn kunnen eens tonen. Jij houd van veel,
Samm Mee, 24 jaar · Eindhoven
volgt
Amand4 3, 24 jaar · Langerak
Ik vind het heerlijk om mezelf aan te raken, maar natuurlijk is het veel lekkerder als jouw warme en zachte handen over mijn
Kimmeke1992, 25 jaar · Ooigem
de persoon moet gewoon lief zijn en eerljk en spontaan zijn xxxx