Ik zoek een leuke man om leuke afspraakjes mee te maken, lekker uitgaan en ergens wat drinken. Je bent een actieve man, lekker sportief en je bent ook niet altijd heel serieus maar lekker gek doen zit ook wel in jou als persoon. Een man vol humor, lekker lachen en genieten.
ik ben op zoek, naar een leuke jongen, die mij mij niet gelijk afkeurt omdat ik een stil of verlegen persoon ben. hij moet mij wel de tijd gunnen zodat ik me op mijn gemak kan voelen. Ik wil graag eens sex hebben gehad, maar dan wel zoals hoe ik dat wil
Ik ben op zoek naar een serieuze man die graag een relatie met mij zou hebben. Ik vind het leuk als je begrijpt en weet hoe je kleine dingen kunt waarderen, iemand die gemakkelijk in de omgang is en weet hoe je me het gevoel geeft dat ik speciaal voor hem ben. Een lieve en romantische kerel is wat ik graag ontmoet.