Ik heb niet een bepaald beeld van een man die ik leuk vind. Ik hou van een charismatisch type, iemand die echt aanwezig is. Ik hoop ook een beetje romantisch, lekker eten, een wijntje en een beetje gezellig kletsen. Mijn hond (duitse herder) is op het ogenblik mijn maatje maar misschien kunnen we met jou de pack uitbreiden? :) Lijkt me geweldig! Laat me maar wat van je horen als je interesse heb!
Als je goed voor mij bent, zal ik ook goed voor jou zijn! Ben jij zo geil als wij samen zijn? Laten we elkaar heerlijk opgeilen en lekker gaan neuken. Ik ben er klaar voor, jij ook?
Het liefst iemand die leuk in omgang is en wil bekijken hoe het zoal gaat verlopen met ons twee. We zullen er dan wel achter komen hoe de dingen gaan gaan. Het lijkt mij eerlijk gezegd een strak plan.