Ik zoek een leuke jongen, waarmee ik makkelijk kan praten en leuke dingen mee kan doen. Het liefst iemand die ook een beetje actief is en ervan houdt om de deur uit te gaan. Eerlijkheid staat voorop en daarna komt plezier! Groetjes. :-)
Vind het niet erg als je een stoere kerel bent. In ieder geval niet iemand die denkt dat ik breekbaar ben of niks kan hebben want dat is niet zo. Leer me maar kennen en ontdek mijn stoer kantje. Benieuwd of je me aan kan.
Het liefst iemand die leuk in omgang is en wil bekijken hoe het zoal gaat verlopen met ons twee. We zullen er dan wel achter komen hoe de dingen gaan gaan. Het lijkt mij eerlijk gezegd een strak plan.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Norah2u, 22 jaar · Westdorpe
Ik ben dus op zoek naar een seks-vriendje die mij kan plezieren in bed. Die ruimdenkend is en weet hoe hij mij aan het lachen
Dianaless, 23 jaar · Overberg
Ik zoek een jongen die het leuk vind om met mij gezien te worden en die eventueel ook wel een relatie zou willen. Kan jij me daar
Smoetsie, 22 jaar · Almere
Je bent single en staat open voor een langdurige relatie. Korte flodders of mooie verhalen zijn dingen waar je echt een afkeer
Lillprincesxx, 22 jaar · Groningen
volgt
Saskia18, 22 jaar · Eindhoven
volgt
Michelle2013, 22 jaar · Enschede
volgt
Lissa1993, 23 jaar · Slochteren
volgt
Lailabarros, 23 jaar · Diepenbeek
Een leuke jonge man die mijn kan steunen in mijn studie tijd, waar ik leuke dingen mee kan doen en die er verzorgd uit ziet.