Ik zoek hier een leuke jongen om eens gezellig wat te kunnen doen. Ik ben hier niet echt goed in met het internetdaten, maar eens moet toch de eerste keer zijn? :D:D:D D Doeiiiii!
Ik wil een man vinden voor die hele goede tijd en dat is alles wat ik nu wil. Gewoon een man voor die tijd in bed en hopelijk nog veel meer. Ik droom er nu over, kun je het laten gebeuren?
als je in de buurt woont is wel tof. maar als je verder woont of in een ander land is toch ook vet leuk. als wel elkaar maar begrijpen :p Ben je ouder dan mij, vooral WEL reageren! Ik hou wel van mannen met ervaring ;-)
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Chris2409, 22 jaar · Ossenwaard
Ik zoek een interessante man die het leuk vind om samen plezier en spanning te beleven. Je moet gezellig zijn en er graag op
Chanely, 23 jaar · Almelo
Je moet een leuke jongen zijn die een mooi gespierd lichaam heeft en het liefst ook een goed bed kan vullen
Abbr, 23 jaar · Walsoorden
Je bent een serieuze man die geen spelletjes wilt spelen met mij! Je moet ook wel echt eerlijk zijn tegenover mij.
Cahcah, 22 jaar · Gelselaar
Jij vindt het niet erg om mij een luisterend oor te bieden en wilt er graag voor mij zijn, je zult mij niet veroordelen!
Touche19950804, 22 jaar · Amersfoort
Jij bent ook iemand die op jonge leeftijd al weet wat hij wil, in dit geval een relatie. Samen kijken waar het naartoe gaat,
Anoek03, 22 jaar · Nijmegen
volgt
Evcka2013, 23 jaar · Arnhem
Volgt
Manthe, 23 jaar · As
Maar daarvoor heb ik jou nodig. Een man, geen macho maar wel een beetje stoer, wel een man zeg maar. Leeftijd vind ik niet zo