Wie ben ik om eisen te stellen aan iemand? Ik hoop op een leuke klik. Niet alleen actieve dingen samen doen zoals bvb sporten maar een avondje lekker bankhangen kan ook. Onder het genot van een goed glas wijn een diepzinnig gesprek voeren over het ontstaan van het heelal.. Dat laatste is natuurlijk maar een grapje :)
Je bent vrolijk en levenslustig, ik heb geen zin in knorrepotten die in alles iets negatiefs zien of die achter alles iets zoeken. Leven en laten leven, dat is mijn motto en ik hoop ook dat van jou.
Ben jij die man die ook serieus op zoek is naar een leuke vlotte dame. Werk heeft, niet rookt het liefst, of ben ik nu veel eisend? Vast niet, ik neem aan dat jij ook wel wat dingen hebt die je graag wel of niet zou zien bij een vrouw.