Ik heb liever een man die wat meer ervaring heeft dan mij. Niet in de zin van het leven maar wel met seks, iemand die weet wat hij doet. Iemand die mij echt laat genieten!
Gewoon een man die het niet erg vind dat ik net 18 ben. Zin heeft en tijd kan maken voor een leuk contact. En openstaat voor van alles. Liefst wel uit Belgie als het kan. Maar mocht je ergens anders wonen mij kan het niet schelen hoor. Als je lief bent beklim ik zelfs bergen als het moet.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
XfebeX, 20 jaar · Emmeloord
Een man met veel ervaring in seks is waar ik naar op zoek ben! Ik ben er erg nieuwsgierig naar, dus ik hoop dat je me zult helpen
Brenette, 20 jaar · Almelo
Leuke spontane man, als je dit nu leest en je denkt het kan een leuke date gaan worden. Dan hoop ik dat je ook dat even tegen mij
Giallina18jaar, 21 jaar · Utrecht
Modeacademie afgerond, mua --> make up artist, onderdanig, hou van plezier en lachen
Damnstraight, 21 jaar · Kampen
We zijn misschien nog te jong om echt serieus verliefd op elkaar te worden maar we kunnen elkaar in ieder geval leren kennen.
SweetDeezz, 21 jaar · Reeuwijk
Ik wil dat je jezelf ook controleert. Je moet gezond zijn en je lul moet functioneel zijn. Je bent energiek en innovatief.
Boelaroeske, 21 jaar · Beveren-Waas
Respect hebben voor meiden en van sex houden
Valerie96, 21 jaar · Amersfoort
Een goed verzorgde jongen, ik hou van jongens die casual gekleed zijn, een leuke jeans, nette schoenen, een blouseje en je
HnnekeSweet, 20 jaar · Oldehove
Je moet een geweldige man zijn, ik bedoel een goede man die kan lachen en mijn verhalen vertellen en ik zal ook naar jou luisteren.